Nasz zespół

Dr Anna Blacha-Janikowska

IMG_2511.jpgSpecjalista chirurg. Jestem dyplomowanym lekarzem medycyny estetycznej. Tytuł lekarza medycyny estetycznej uzyskałam po ukończeniu podyplomowej szkoły Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Estetycznego w 2008r. Od 2010r. jestem wykładowcą w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w zakresie kosmetologii lekarskiej. Jestem także członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging (PTMEiAA). Na bieżąco uczestniczę w kursach i szkoleniach z zakresu medycyny estetycznej co pozwala mi stale podnosić jakość oferowanych moim pacjentom zabiegów.

 

Dr Cezary Lewandowski

Dr Cezary LewandowskiSpecjalista chirurg. Medycyną estetyczną zajmuje się od 2003 r.

  • wypełniacze
  • mezoterapia
  • diagnostyka i leczenie chorób piersi
  • proktologia
  • drobne zabiegi chirurgiczne

 

Mgr Anna Pieszka

Ania P.Z wykształcenia jestem kosmetologiem. W 2010 r. ukończyłam w tym zakresie studia magisterskie w Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. Swoją wiedzę z zakresu odnowy biologicznej i kosmetologii poszerzyłam kończąc również studia podyplomowe na kierunku Innowacyjnych technik SPA w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach. W trakcie studiów odbyłam wiele dodatkowych szkoleń i kursów z zakresu kosmetologii, stylizacji i wizażu, zastosowania peelingów chemicznych w pielęgnacji i odnowie skóry oraz stylizacji paznokci czego potwierdzeniem są zdobyte dyplomy i certyfikaty. Na bieżąco uczestniczę w kursach, szkoleniach, kongresach z zakresu kosmetologii, pragnę poznawać nowe zagadnienia podnosząc swoje kwalifikacje. Dzięki pracy w gabinecie Esti-Med mam możliwość stale pogłębiać swoją wiedzę na temat bardziej inwazyjnych zabiegów, a połączenie ścisłej współpracy z lekarzami daje nam większe możliwości by wspomóc państwa dążenia do polepszania wyglądu i jakości skóry.

W swojej codziennej pracy na pierwszym miejscu kieruję się dobrem pacjenta oferując profesjonalne, indywidualne podejście, zawsze chętnie będę służyć Państwu swoją radą i pomocą.

 

Mgr Monika Zielińska

IMG_2731.jpg

Magister Fizjoterapii
W 2010r. ukończyłam studia magisterskie na kierunku fizjoterapia na Politechnice Opolskiej w Opolu na wydziale Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii. Od tego czasu przebyłam szereg kursów i masażu takich jak masaż shantala, ciążowy, antycellulitowy, gorącymi kamieniami, drenażu limfatycznego, sportowego i izimetrycznego. Swoje doświadczenie wykorzystuję współpracując z gabinetami rehabilitacyjnymi, SPA, klubami fitness i w praktyce prywatnej. Mając na uwadze, że fizjoterapia jest dziedziną, która ciągle sie rozwija wciąż się szkole, zdobywam nowe kwalifikacje i poznaję nowatorskie metody fizjoterapeutyczne dzięki, którym znacznie szybciej zapewnię Państwu uwolnienie od bólu oraz powrót do szybkiej sprawności.

 

Licznik odwiedzin: 822,735