Nowości

K-68 – najnowsza, bezpieczna i małoinwazyjna metoda lipofillingu w medycynie estetycznej

K-68 – najnowsza, bezpieczna i małoinwazyjna metoda lipofillingu w medycynie estetycznej


Innowacją zabiegu K-68 jest połączenie medycyny regeneracyjnej i wolumetrii. Wykorzystuje tłuszcz pacjenta, który jest najbezpieczniejszym, w 100% naturalnym materiałem.

Niezwykle prosta, skuteczna technologia MICRO&NANO FAT by dr Mario Goisis zdobyła uznanie dzięki swojej skuteczności i jest wykorzystywana na całym świecie.

Zabieg polega na pobraniu z okolicy biodra niewielkiej ilości tkanki tłuszczowej za pomocą specjalnej kaniuli opatentowanej przez twórcę metody – dr Mario Gosisa. Pobrany materiał jest następnie płukany i filtrowany w specjalnym systemie filtrów, aby usunąć z niego krew oraz płyn znieczulający, które mogłyby wpłynąć na finalny efekt zabiegu. Część pobranego tłuszczu przetwarzana jest w celu uzyskania Nano Fat – tłuszczu, w którym komórki tłuszczowe są niszczone, a komórki macierzyste są uwalniane. Taki preparat podawany jest tuż pod powierzchnię skóry, co powoduje jej odżywienie, rozświetlenie, rewitalizację i napięcie.

Pozostałą część pobranego tłuszczu (Micro Fat) wykorzystujemy w wolumetrii. Jest to najlepszy i najbezpieczniejszy możliwy wypełniacz, gdyż jest to materiał w autologiczny. Przy jego pomocy można zmniejszyć bruzdy nosowo-wargowe, zredukować oznaki zmęczenia w okolicy oczu, wymodelować usta i brodę, poprawić kontur nosa, zrewitalizować dłonie, odmłodzić okolicę szyi i dekolt.

W czasie zaledwie jednego można przeprowadzić wolumetrię całej twarzy. Specjalnie zaprojektowany system zapewnia szybki przebieg całej procedury zabiegowej.

k68_grafikafb_wer2

Najważniejsze są efekty – naturalny wygląd, brak niekorzystnego efektu hiperkorekcji czyli „przerysowania”. Zabieg K-68 został tak zoptymalizowany, aby chronić komórki tłuszczowe i komórki macierzyste przed ich uszkodzeniem. Dzięki temu jakość i potencjał regeneracyjny użytego podczas zabiegu materiału są nieporównywalne z innymi metodami. Zabieg nie wymaga żadnego specjalnego przygotowania, oraz nie wyklucza z życia zawodowego, ponieważ już następnego dnia po wykonaniu procedury można powrócić do normalnej aktywności.

Odpowiednie wykorzystanie obu typów tłuszczu (Mico i Nano Fat) pozwala uzyskać spektakularne rezultaty już po jednym zabiegu, a jego efekty są niezwykle trwałe i utrzymują się przez lata.

Lipotransfer K-68 ( cała twarz ) – 4000 zł

Lipotransfer K-68 + Nanograft ( do wyboru twarz /szyja/ dekolt/ ręce/ skóra głowy ) - 4500 zł 

k-68_grafika_1Licznik odwiedzin: 822,754