Nowości

Radiofrekwencja mikroigłowa

Radiofrekwencja mikroigłowa

Zabieg jest najnowszą metodą, która pozwala na osiągnięcie przestrzennego efektu ujędrnienia i zagęszczenia skóry poprzez wielopunktowe działanie na jej kolejne warstwy. Przeznaczony jest do intensywnej odbudowy skóry – jej pogrubiania i zagęszczania, poprawy owalu twarzy oraz naprawy uszkodzeń takich jak blizny i rozstępy. Termolifting frakcyjny obejmuje szerokie spektrum możliwości poprawy stanu i jakości skóry. Świetnie sprawdza się w zabiegach liftingu twarzy, szyi, brzucha, ramion, ud. Wyraźnie napina, ujędrnia i zagęszcza skórę. Już po pierwszym zabiegu owal twarzy wyraźnie się napina, podbródek znika, a policzki ładnie się uwydatniają z wyraźnie zaznaczoną kością policzkową. Redukcja zmarszczek, blizn zanikowych oraz rozstępów to kolejne z możliwości.  Ponadto zabieg sprawdzi się u osób borykających się z problemem nadpotliwości.

Zabieg polega na nakłuwaniu danego obszaru skóry. 49 mikroigieł dociera z impulsem stymulacji RF na dokładnie z planowaną głębokość tam, gdzie chcemy uzyskać najsilniejszy efekt. Strefy tkanki wokół ostrzy igieł zostają silnie podgrzane przy jednoczesnej izolacji impulsów na pozostałej długości. Dzięki temu możemy dostarczyć dużą moc bezpośrednio w wyznaczone miejsca, zapobiegając wydzielaniu ciepła w niechcianym obszarze i destrukcji naskórka. Podczas zabiegu prowadzi się od 1 do 4 powtórzeń „przejść” na różnych głębokościach skóry. Wiązka fal radiowych, ogrzewając ją na całej długości tworzy przestrzenną siatkę punktów odnowy. Tak dochodzi do stymulacji fibroblastów oraz intensywnej produkcji kolagenu i elastyny.

Wskazania do radiofrekwencji mikroigłowej

• odmładzanie skóry ( rewelacyjne wyniki zabiegów na szyi, dekolcie i wokół ust)

•wiotkość skóry na brzuchu, nad kolanami i pod ramionami

•blizny różnego pochodzenia i rozstępy

•trądzik zapalny i blizny potrądzikowe

•nadpotliwość

Przed zabiegiem na obszar objęty zabiegiem nakładany jest krem znieczulający. Bezpośrednio po zabiegu skóra jest zaczerwieniona, lekko obrzęknięta. Lekki rumień może utrzymać się 1 – 2 dni. Dla maksymalizacji efektów zalecane jest wykonanie serii zabiegów – od dwóch do czterech w zależności od problemu. 

Wskazania : leczenie objawów starzenia i poprawa napięcia skóry. Powoduje silniejsze napięcie skóry, przywracanie jędrności skóry twarzy i ciała ( ramion, nóg, brzucha).

Twarz 1300 zł

Czoło 600 zł 

Oczy 600 zł 

Szyja 1100 zł

Dekolt 1200 zł

Twarz + szyja 1800 zł 

Twarz + szyja + dekolt 2400 zł

Blizny potrądzikowe, cała twarz 1300 zł 

Ramiona 1500 zł 

Dłonie 1000 zł 

Uda, wewnętrzna część 1200 zł 

Brzuch 1300 zł

Pośladki 1300 zł 

Nadpotliwość 1500 zł Licznik odwiedzin: 822,773